GWARANCJA CENY!!!

ZAREZERWUJ TERAZ IMPREZĘ , WPŁAĆ ZALICZKĘ I CIESZ SIĘ GWARNTOWANĄ CENĄ

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Mirabelle to bardzo wyjątkowy dom przyjęć. Spokojna okolica, dogodny dojazd oraz sąsiedztwo klasztoru o. Franciszkanów sprawia, że miejsce to jest unikatowe. Dbamy o komfort naszych gości i zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Organizujemy chrzciny, komunie, wesela, jubileusze oraz inne przyjęcia.

Jeśli chcesz, aby ważny dla Ciebie dzień, pozostawił w pamięci wyłącznie miłe wspomnienia, zapraszamy do kontaktu.

tel.: 695 983 400

WESELA

Każda Para Młoda marzy o tym, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju. Zadbamy o to, aby Wasze wesele stało się pięknym przeżyciem, zarówno dla Was, jak i Waszych gości.

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Zapewniamy naszym gościom dwie, klimatyzowane i w pełni wyposażone sale. Nasza kuchnia zadba zaś o to, aby na przyjęciu nie zabrakło przepysznych potraw, które możecie wybrać z naszego menu.

BANKIETY I EVENTY

Organizujemy eleganckie bankiety i profesjonalne eventy. Mamy doświadczenie w branży MICE, co przekłada się na dobry kontakt z wieloma artystami.

KONFERENCJE I SZKOLENIA

Chętnie organizujemy konferencje i szkolenia. Profesjonalne nagłośnienie, ekran, specjalne oświetlenie oraz łącznie 280 miejsc. Do tego wygodny parking i dobra lokalizacja.

CATERING

Zajmujemy się kompleksową obsługą przyjęć. Zapewniamy przepyszne dania, obsługę kelnerską oraz sprzęt cateringowy. Nasi goście mogą u nas również zamówić zespół lub występy artystyczne.

GALERIA

Żadne słowa nie oddadzą uroku i wyjątkowego klimatu Mirabelle, dlatego pozwól się zaprosić do oglądnięcia zdjęć w galerii i przekonaj się, że warto nam zaufać.

PYSZNE DANIA

Przede wszystkim należy wspomnieć o jedzeniu. Byliśmy zachwyceni klasycznym menu. Dania były wyraziste, dobrze przyprawione, ciepłe i pięknie podane. Miło było patrzeć, jak nasi goście jedli ze smakiem. Był to niezapomniany wieczór!

NIEBANALNY WYSTRÓJ

Szczerze mogę polecić Mirabelle na wesele! Graliśmy tam wraz z zespołem na przyjęciu i przyznam, że była to przyjemność. Dobra akustyka, profesjonalne oświetlenie, duża i elegancka sala. Jest to miejsce, do którego chętnie się wraca.

WPÓŁPRACA

Profesjonaliści z naprawdę dużym doświadczeniem. Każda rozmowa o planowanej imprezie przeprowadzona jest w miłej atmosferze. Istnieje możliwość dogadania naprawdę wielu kwestii, co przekłada się na łatwą i bezstresową współpracę. W Mirabelle spotkałam się z dużą uważnością, wysłuchaniem i rozmową, która przyniosła oczekiwane efekty w postaci udanej imprezy i zadowolenia gości.

Ten najważniejszy dzień w życiu

Co zrobić by był idealny?

„..a może rzeczywiście się nam przyśniło: stangret, kareta, wieczór, mój frak i twój tren, i nasze życie twarde i słodkie jak sen. Nie było by małeżeństwa , gdyby nie nasza miłość..”

( K.I. Gałczyński)

0
lat działalności
0
SZCZĘŚLIWYCH PAR
0
PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ
0
GOŚCI BAWIŁO SIĘ W MIRABELLE